Dnia 02.06.2014r. na sali gimnastycznej odbyła się druga edycja szkolnego konkursu „Mam Talent”, w ramach II Dnia Otwartego szkoły oraz Festiwalu Nauki dla uczniów klas szóstych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku. Do udziału zgłosiło się 13 uczniów, którzy zaprezentowali 10 występów (¶piewali, rapowali, grali na gitarze, układali na czas kostkę Rubika, żonglowali piłk± nożn±, recytowali i rysowali). Cało¶ć prowadzili: Mateusz Tokarski, Iza Rurka i p. Grzegorz Gocejna. Uczestników oceniało jury złożone z nauczycieli oraz uczniów, przyznaj±c 1 pkt, 3 pkt lub 6 pkt (do jury zaproszono ucznia klasy szóstej SP2 w Płońsku).

Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami. A oto końcowa klasyfikacja:

I miejsce: Jasek Olga, Bieniek Natalia kl. IIID – gitara klasyczna

I miejsce: Sochocki Mateusz kl. IC, Kozłowski Piotr kl. IIIE – żonglerka piłk± nożn±

II miejsce: Grudny Szymon kl. IIIA – układanie kostki Rubika na czas

II miejsce: Podgórski Mikołaj kl. IC – graffiti