We wtorek 23.09.2014 odbył się apel poświęcony podsumowaniu wyborów do Samorządu Uczniowskiego. Podano liczbę oddanych głosów, frekwencję oraz skład nowego Samorządu na rok szkolny 2014-2015.
Wszyscy nowi członkowie Samorządu otrzymali od p. dyrektor Iwony Zdunek gratulacje oraz nominacje:

- dziewięć osób na członka Samorządu Uczniowskiego,

- Mateusz Niewiadomski na wiceprzewodniczącego Samorządu,

- Żaneta Górczyńska na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.

Podkreślono, że po raz drugi w 15-letniej historii gimnazjum wybrano nie przewodniczącego ale przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.

opiekun Samorządu
                                                                                                                             Grzegorz Gocejna